Viktorie Štěpánová

2016
20/5
Máme tady Květěn a s ním nám přichází pár veledůležitých věcí. Zaprvé to je můj první plenér-to jest přibližně týdenní pobyt na chatě naše učitele v přírodě, kde celé kdy jen kreslíme. PS:Přežili jsme bez úhony a dokonce mám i sem tam nějaké povedené kresby. A hned vzápětí tady máme začátek dalších klauzur.
10/3
V moravské galerii proběhlo zahájení roku designu společně s vernisáží a výstavou Maxima Velčovského. Uvádím to zde kvůli mému zalíbení v jeho výtvorech. Většina věcí je vyrobena z porcelánu a mívají velice zajímavou strukturu a vzory. Např: ozdobná hlava Lenina nebo plastové (tuctové) kelímky ale z porcelánu!. Prostě nádhera.
10/2
Začala výstava Jaromíra 99. Zdá se mi super. Dokonce se jí inspiroval náš učitel a zkoušeli jsme vystřihovat portréty z papíru.
13/1
Někdy kolem tohoto data mívá vždy pololetní klauzury=hodnocení našich výtvorů za poslední měsíc. Vždy na nějaké jiné určené téma. Tentokrát jsme dostali HUDBA. Všichni jsme jásali. Teda apoň do té doby než nám učitel upřesnil styl provedení. Měli jsme akvarelovými skvrnami dělat reprodukce barokních obrazů. Nakonec nám to dopadlo vcelku dobře (až na to, že jsme to měli všichni strašně podobné). Mé konečné hodnocení: 14 z 15 
více méně
2015
20/12
PS- Kdyby se vám nějaký z mých výtvorů zalíbil nebo by jste ho i dokonce zkusili doma vyrobit (př: vánoční dárečky, muffiny,...)dejte mi vědět. Třeba na e-mail: vikistepanova@volny.cz . Budu se těšit.
7/12
Začali nám klauzury! Tentokrát na téma hudba. Zadání pro nás jsou: barokní muzikanti. Nic moc, ale až bude zase po všem hodím vám sem nějakou ukázku.
28/1
Takže, jak už jsem říkala. Klauzury máme za sebou a ohodnocení taky. Jako téma jsme měli: VODA jako očista. Měli jsme to sice kreslit hlavně vodovkama, ale klidně i něco přidat (naštěstí). Většinu z těchhle obrázků jsem tam vystavovala a teda konečný výsledek je 13 bodů (z 15)...takže bych měla dostat ještě za jedna! :)
23/1
Konečně mám za sebou klauzury! Nakonec jsem dostala 13 bodů...
více méně
2014
2/5
Dostala jsem cenu na  soutěži botanických kreseb. odkaz
více méně